10 квітня відбувся обласний етап Шкільної волейбольної ліги України серед команд загальноосвітніх навчальних закладів. До фінальної частини прибули команди Кременчуцького, Лохвицького та Великобагачанського районів. Кобеляцький район на цих змаганнях представляли чемпіони району - волейболісти Бутенківської ЗОШ. Здолавши усіх своїх суперників наші хлопці стали переможцями змагань і здобули право представляти Полтавську область у фіналі Всеукраїнського турніру.

... Читати далі »
Переглядів: 368 | Додав: kolyamigulya | Дата: 19.04.2018 | Коментарі (0)

13 квітня 2108 року учителем трудового навчання Єфіменко Л.А. було проведено конкурс краси та грації "Міс Весна 2018".

За головний титул "Міс Весна" змагались шістьконкурсанток: восьмикласниці Дзеркалій Каріна та Карета Яна, дев'ятикласниці Петрова Діана, Годі Сніжана, Демиденко Катерина. Біланенко Анастасія. Дівчатам необхідно було пройти шість етапів конкурсної програми.

У перерві між конкурсами глядачам не давали сумувати шкільні артисти. За рішенням журі Біланенко Анастасія отримала титул "Міс Фантазія", Петрова Діана - "Міс Аристократичність", Дзерклій Каріна -"Міс Обдарованість", Годі Сніжанан - "Міс Симпатичність", і найголовніший титул "Міс Весна" отримала Демиденко Катерина

Переглядів: 368 | Додав: Atlant | Дата: 19.04.2018 | Коментарі (0)