09:50
Туристи

Відкритий чемпіонат району з техніки пішохідного туризму в приміщенні серед учнівської молоді

19 березня на базі Бутенківської школи проведено відкритий чемпіонат району з техніки пішохідного туризму в приміщенні серед учнівської молоді.

Метою змагань була популяризація пішохідного туризму, вдосконалення знань, умінь та навиків проходження смуги перешкод, обмін досвідом спортивно-туристської роботи з дітьми.

На змагання зібралися 14 команд із шкіл району, станції туристів, а також юні спортсмени з Шевченківської ЗОШ Решетилівського району.
Показати повністю...

Комплексна швидкісна траса змагань включала в себе такі етапи: підйоми похилими перилами, по драбині, по схилу; переправи горизонтальними перилами за допомогою маятника, по мотузці, при допомозі жердин; спуски вертикальними перилами, по крутопохилій переправі, по схилу. Крім цьго, учасники змагань демонстрували вправність у в’язанні туристських вузлів.

Кожна команда складалася із трьох хлопців та однієї дівчини. Змагання проводилися по двох вікових групах: середній та старшій. В особистих змаганнях взяли участь 58 юних туристів-пішохідників.

У складній та безкомпромісній боротьбі в старшій віковій групі переможцем стала команда з Бутенківської ЗОШ, друге місце виборола команда Кобеляцької ЗОШ №2, третє — Кобеляцького НВК №1. У середній віковій групі юні туристи Бутенківської ЗОШ були найсильнішими, другу сходинку п’єдесталу посіли гуртківці районної станції юних туристів, на третьому місці спортсмени з Шевченківської школи.

У особистих змаганнях чемпіонкою району у старшій віковій групі стала Олександра Голуб (Бутенківська ЗОШ), срібну нагороду виборола Олена Ващенко (Кобеляцький НВК №1), бронза — в Ілони Рогодченко (Кобеляцька ЗОШ №2). Серед хлопців старшої групи всі призові нагороди завоювали учні Бутенківської школи: Богдан Киба (золото), Богдан Кусайко (срібло), Володимир Федь (бронза). Чемпіонство серед дівчат середньої вікової групи виборола Наталія Талдикіна (Бутенківська ЗОШ), друге місце завоювала теж бутенківчанка Тетяна Талдикіна, третьою була Христина Рябокуль із Шевченківської школи. Хлопці з Бутенок у середній віковій групі завоювали весь п’єдестал: золото в Дмитра Шаровського, срібло у Максима Стрюка, бронза у Олександра Плескуна.

Усі переможці та призери нагороджені грамотами відділу освіти та медалями.

Автор: Відділ освіти Коббеляцької РДА

Відкритий чемпіонат  м. Лубни з  пішохідного туризму в залік 20 обласної  туристьскої Спартакіади учнівської  та студенської молоді Полтавщини (25 – 27 березня 20116).

ІІ місце Голуб Олександра особистих змаганнях Чемпіонату Лубен з пішохідного туризму (в приміщенні) серед дівчат середньої вікової групи .

ІІ місце Шароський Дмитро особистих змаганнях Чемпіонату Лубен з пішохідного туризму (в приміщенні) серед хлопців середньої вікової групи .

ІІІ Стрюк Максим особистих змаганнях Чемпіонату Лубен з пішохідного туризму (в приміщенні) серед хлопців середньої вікової групи .

ІІІ Голуб Олександра Талдикіна Наташа у зв’язках  Чемпіонату Лубен з пішохідного туризму (в приміщенні) середньої вікової групи .

ПІДСУМКОВІ

ІІ місце командних зв’язках  Чемпіонату Лубен з пішохідного туризму (в приміщенні) середньої вікової групи .

(Шароський Дмитро, Стрюк Максим, Голуб Олександра, Талдикіна Наташа, Іванов Станіслав, Дяченко Олександр).

І місце з особисто-командних змаганнях   Чемпіонату Лубен з пішохідного туризму (в приміщенні) середньої вікової групи .

Переглядів: 569 | Додав: Atlant | Рейтинг: 0.0/0