16:01
Волейбольний турнір

21-22 лютого у Царичанському районі відбувся відкритий обласний турнір з волейболу «Маю честь запросити», приурочений 88 річниці створення Дніпропетровської області. Учасниками цього грандіозного волейбольного свята стали волейболісти опорного закладу «Бутенківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені Ю.П. Дольд-Михайлика». Про масштаби турніру говорять цифри: у змаганнях взяли участь у різних вікових категоріях 32 команди із Дніпра, Нікополя, Кривого Рога, Камянського, Царичанки, Тернівки, Синельникового, Петриківки та Кобеляцького району.

На церемонії відкриття були присутні видатні волейболісти: олімпійська чемпіонка 1980 року, п’ятиразова чемпіонка Європи ,заслужений майстер спорту Олена Соколовська; чемпіон світу та Європи, майстер спорту міжнародного класу Олег Смугильов; призерка чемпіонатів світу, триразова володарка Кубка Європейських чемпіонів Надія Куляша. Бутенківські волейболісти змагалися з командами з Камянського, Царичанки, Тернівки, Кобеляк. Слід зазначити, що рівень команд, які брали участь у змаганнях, був досить високий. Так за команду Царичанської ДЮСШ грав чемпіон Європи з волейболу серед юнаків, чемпіон України з пляжного волейболу Ілля Чабан. Зрештою команда із Царичанки і стала переможцем змагань, здолавши команду із Камянського з рахунком 2:1. Бутенківські волейболісти гідно представили наш регіон, продемонструвавши непогану майстерність, характер, волю до перемоги й посіли високе третє місце! Наші хлопці отримали бронзові медалі, які вручив їм заступник голови федерації волейболу Дніпропетровської області Іван Бабич. Кращими гравцями в нашій команді визнано Шаблія Ярослава та Кривогуза Владислава, яких було нагороджено пам’ятними призами з логотипом змагань. Бутенківська команда виступала у такому складі: Шаблій Ярослав (капітан команди), Кривогуз Владислав, Бурда Артем, Сивець Богдан, Рева Данило, Васіленко Богдан. Поїздка стала можливою завдяки фінансовій підтримці відділу культури, спорту та туризму Бутенківської ОТГ.

Наші хлопці отримали незабутні враження від турніру, здобули важливий досвід перед майбутніми стартами і зробили ще один крок на довгому, важкому шляху вдосконалення майстерності, який може пройти лише справжній шанувальник цієї прекрасної гри ВОЛЕЙБОЛ!