Гімназіада 2019-2020 н.р.

 

Вдало стартували юні спортсмени опорного закладу в районних змаганнях спортивної Гімназіади Полтавщини. Традиційно змагальний сезон розпочали представники королеви спорту - легкої атлетики. Першими в останні дні вересня на старт вийшли учасники змагань з легкоатлетичного чотириборства «Дружба». До програми цього досить складного виду входить біг 60 (100)м, стрибок у довжину, метання м’ячика та біг 400м. Спортивну честь закладу цього разу захищали Кирлик Віталій (капітан команди), Гілан Олександр, Опара Денис, Сивець Владислав, Артемов Вадим, Чухно Вікторія, Давид Христина, Бикова Єлизавета, Сергієня Олександра, Сулима Ілона, Янович Дарина. Продемонструвавши відмінну фізичну підготовку, юні спортсмени посіли друге загальнокомандне місце. А найкращі результати показали Кирлик Віталій та Сулима Ілона, які вибороли перші місця в особистому заліку.

Десятого жовтня на старт вийшли легкоатлети , які змагалися в класичних легкоатлетичних дисциплінах. Цього разу наш заклад представляли Лісовіна Вікторія (капітан команди), Опара Крістіна, Телятник Максим, Кузьменко Владислав, Кадацький Михайло, Іванченко Олена, Хруль Оксана, Денисенко Олександр, Шаблій Ярослав, Шаровський Дмитро, Сулима Ілона, Савченко Вікторія. Кожен із спортсменів своїми результатами зробив внесок у загальнокомандну перемогу (дехто навіть значно покращив свої особисті рекорди) і в підсумку бутенківські легкоатлети посіли перше загальнокомандне місце!

17 жовтня відбулася першість району з міні-футболу серед дівчат. У складі бутенківської команди виступали Хруль Оксана (капітан команди), Іванченко Олена, Савченко Вікторія, Яремко Аліна, Бойко Тетяна, Опара Крістіна, Сулима Ілона. Наші дівчата продемонстрували цікаву, змістовну гру й повторили свій минулорічний успіх, посівши друге місце і тим самим довели, що на сьогодні вони є однією з найсильніших команд району. Справжнім лідером атак бутенківської команди була Хруль Оксана, яка забила у ворота суперників п’ять голів і була визнана кращим нападаючим турніру.

23 жовтня у Кобеляках відбулася першість району з міні-футболу серед загальноосвітніх навчальних закладів. На змагання прибули дев’ять команд, які були розділені на три підгрупи. У стартовому матчі бутенківські футболісти не змогли справитися з хвилюванням і зіграли внічию 2:2 з футболістами із Придніпрянського (голами відзначилися Шаблій Я.і Єфіменко О.), чим ускладнили собі  вихід до фінальної частини, адже для цього їм треба було перемагати команду  ОЗ "Кобеляцький ліцей №1" з різницею у вісім м’ячів. Але наші хлопці вирішили це надважке завдання, забивши у ворота суперників дев’ять «сухих» голів (вісім із них на рахунку Єфіменка О.) і посіли у своїй підгрупі перше місце. У фінальній частині на бутенківських футболістів чекали переможці інших підгруп – команди ОЗ "Кобеляцький ліцей №2" та Дашківської ЗОШ. На жаль, у дуже важкому поєдинку проти ліцею №2 наші хлопці не змогли втримати нічийний рахунок, пропустивши гол за дві хвилини до закінчення матчу, поступилися з рахунком 1:2 (гол на рахунку Шаблія Я.). Проте в наступному матчі бутенківські футболісти зібралися й здобули переконливу перемогу над футболістами із Дашківки з рахунком 3:0 (голами відзначилися Литвишко О. -2 і Єфіменко О.). У результаті бутенківська команда посіла друге місце! Кращим захисником змагань визнали Кривогуза Владислава, а кращим гравцем – Єфіменка Олексія, який забив у ворота суперників 10 голів. У складі нашої команди на поле виходили Єфіменко Олексій (капітан команди), Шаблій Ярослав, Бурда Артем, Кривогуз Владислав, Біланенко Олександр, Литвишко Олександр, Плескун Олександр, Шаровський Дмитро, Савченко Роман.

22 листопада відбулися змагання першості району з настільного тенісу. Слід зазначити, що востаннє бутенківські спортсмени брали участь у подібних змаганнях три роки тому. Цьому сприяли об’єктивні причини: відсутність належної матеріальної бази, інвентарю і, як результат, втрата інтересу до цього, безумовно, цікавого, динамічного виду спорту, який розвиває спритність і швидкість реакції, якості які необхідні у повсякденному житті. Але в цьому році ситуація докорінно змінилася, адже придбали два тенісні столи, ракетки. У спортивній залі знову залунав веселий стук тенісних м'ячиків. Після проведеної першості  визначилися переможці й вдалося зібрати досить рівну команду. До складу збірної ввійшли Годиненко Андрій, Шаблій Ярослав, Філімон Інна, Хруль Оксана. Слід зазначити, що повернення видалося тріумфальним: наші спортсмени продемонстрували досить непогану гру і, хоч в особистому заліку жодному не вдалося піднятися на п’єдестал (найкращий результат у Годиненка Андрія – четверте місце), командою бутенківські тенісисти посіли друге місце, з чим ми їх і вітаємо! Отже, настільний теніс у Бутенках відроджується!

12 грудня відбулася першість району з баскетболу серед дівчат у залік спортивної Гімназіади Полтавщини. До участі в змаганнях прибули команди Іванівської ЗОШ, Дашківської ЗОШ, ОЗ «Кобеляцький ліцей №2», ОЗ «Кобеляцький ліцей №1»,  ОЗ "Бутенківська ЗОШ І-ІІІ ст.",  ОЗ "Білицька ЗОШ №1".
На попередньому етапі команди були поділені на дві підгрупи. У стартовому поєдинку бутенківські баскетболістки, програючи по ходу матчу, зуміли відігратися й лише в овертаймі дотисли непоступливу білицьку команду. У наступній грі наші дівчата здолали баскетболісток із Кобеляцького ліцею №2 і посіли перше місце у своїй підгрупі. У фіналі на бутенківську команду чекала зустріч з переможцем іншої підгрупи – командою Дашківської ЗОШ. У напруженому поєдинку наші дівчата поступилися незмінним чемпіонкам останніх п’яти років і посіли другу сходинку п’єдесталу. У складі бутенківської команди виступали Опара Крістіна (капітан команди), Лісовіна Вікторія, Велічко Любов, Хруль Оксана, Бойко Тетяна, Яремко Аліна, Савченко Вікторія, Іванченко Олена. Вітаємо наших дівчат зі срібним успіхом і зичимо їм міцного здоров’я й нових перемог на спортивних майданчиках та у житті.

6 лютого відбулася першість району з волейболу серед дівчат в залік спортивної Гімназіади Полтавщини. У змаганнях взяли участь команди ОЗ "Кобеляцький ліцей №1",  ОЗ "Кобеляцький ліцей №2", ОЗ "Бутенківська ЗОШ І-ІІІ ст.", ОЗ "Білицька ЗОШ І-ІІІ ст. №1", Дашківської ЗОШ. На шляху до фіналу команди  ліцею №2 та ОЗ "Бутенківська ЗОШ І_ІІІ ст." по черзі перемогли всіх своїх суперників з однаковим рахунком 2:0. У фіналі обидві команди продемонстрували цікаву, змістовну гру, але, на жаль, наші дівчата поступилися з рахунком 1:2 і другий рік поспіль стали срібними призерами першості району. У основному складі бутенківської команди на поле виходили Демиденко Катерина (капітан команди), Опара Крістіна, Велічко Люба, Лісовіна Вікторія, Хруль Оксана, Крупа Єлизавета та запасні гравці Яремко Аліна, Бойко Тетяна, Іванченко Олена, Савченко Вікторія, Касян Юлія. Вітаємо наших дівчат із черговим срібним успіхом!!!

7 лютого відбулася першість району з волейболу серед хлопців молодшої вікової групи. У складі бутенківської команди на цих змаганнях на поле виходили Шаблій Ярослав (капітан команди), Кривогуз Владислав, Кадацький Олександр, Гілан Андрій, Біланенко Олександр, Опара Денис, Іванов Станіслав, Гілан Олександр, Дейнека Данило, Талдикін Роман. Бутенківські волейболісти в першому поєдинку,напруженому і дещо нервовому, здолали з рахунком 2:1 команду ОЗт"Кобеляцький ліцей №1", а потім з однаковим рахунком 2:0 команди ОЗ "Кобеляцький ліцей №2" та Іванівської ЗОШ і вибороли звання чемпіонів району! Вітаємо юних волейболістів з яскравою перемогою!!!