![](/_nw/2/s87332501.jpg)
Традиційно кожного року в районі проводяться математичні змагання, присвячені нашому земляку, відомому математику М.В. Остроградському. Змагання проводяться з метою виявлення творчо обдарованої молоді, розвитку її потенціалу, виховання у молодого покоління поваги до математики і традицій свого народу.
![](/_nw/2/s22678572.jpg)
Дуже приємно, що цього року у цих змаганнях результативно взяли участь двоє учнів нашої школи Касян Роман (11 клас) та Соколенко Лілія (9 клас) і стали призерами, зайнявши другі місця у своїх вікових категоріях. Наших призерів підготували учителі математики Ткач О.В. та Бабич В.Г.. Вітаємо призерів. Так тримати!!!
![](/_nw/2/s89559285.jpg) |