У рамках освітньої реформи, в Бутенках Кобеляцького району з 1 вересня запрацює опорна школа. У навчальному закладі сучасною технікою вже оснастили чотири класи природно-математичних дисциплін. Зокрема для роботи дітей закупили планшети, обладнання для дослідів, сучасні інтерактивні дошки. Завдяки цьому учні мають змогу проводити випробування, лабораторні дослідження.
![](/_nw/2/s35568254.jpg)
Важливо, що нове обладнання можна використовувати не лише на уроках хімії, математики чи фізики, а й для інших дисциплін. Це значно пришвидшує робочий процес та зацікавленість дітей. На оснащення класів виділили понад 3 млн. грн державної субвенції.
— Приємно, що школа відповідає всім вимогам, але ми повинні підтягув
...
Читати далі »